Porady Zdrowie

Środki na powiększenie penisa tabletki czy pompka do penisa?

środki na powiększenie penisa
Środki na powiększenie penisa tabletki czy pompka do penisa?
5 (100%) 1 vote

Kompleksy związane z wielkością penisa są powszechne, wielu mężczyzn marzy o tym, żeby mieć przyrodzenie okazałych rozmiarów. I chociaż lekarze twierdzą, że to nie rozmiar penisa, ale finezja jest najbardziej istotna, żeby móc zadowolić partnerkę, panowie wciąż poszukują sposobów na powiększenie penisa.

Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i 10-15 cm we wzwodzie. Jego rozmiar różni się i zależy od takich czynników jak wiek, temperatura powietrza a nawet stres. Ze względu na wciąż rosnące zapotrzebowanie, na rynku można znaleźć dziś bardzo dużo tabletek i innego rodzaju środków, które zapewniają pomoc mężczyznom osiągnąć wymarzony rozmiar. Penis wprawdzie nie powiększy się na stałe, w tym przypadku konieczna jest ingerencja chirurga, ale można w skuteczny sobie pomóc.

Problem związany z brakiem akceptacji wielkości penisa ma głównie podłoże psychiczne , tak więc najlepiej po prostu zaakceptować swoje ciało takim, jakie jest. Jedynym z najbardziej popularnych sposobów jak powiększyć penisa jest pompka. Tego typu rozwiązanie polecane jest szczególnie osobom, które mają problem z erekcją. Pompki są polecana mężczyznom po urazach kręgosłupa oraz osobom starszym, które mają przeciwwskazania do zażywania środków farmaceutycznych. Dostępne są pompki metalowe, szklane, plastikowe, zasilane bateriami albo ręcznie. Ich wybór jest szeroki.

Jak działa pompka?

Aby móc uzyskać wzwód na penis trzeba nałożyć walec pompki i wytworzyć podciśnienie. Następnie zsunąć na członka będącego w erekcji gumkę uciskową. Tego rodzaju zabieg hamuje odpływ krwi z członka, po zakończeniu zbliżenia gumkę trzeba usunąć, jeśli nie zostanie usunięta w odpowiednim momencie skutki mogą okazać się tragiczne, może dojść do zamartwicy i konieczna będzie amputacja penisa. Pompki powinny być używane zgodnie z zaleceniem, inaczej można wyrządzić sobie krzywdę. Należy używać jej nie dłużej niż 20 minut, poza tym nie trzeba za mocno pompować, gdyż można rozerwać naczynia krwionośne.

Drugą cieszącą się popularnością metodą, z której korzysta wielu mężczyzn są pastylki. Takie środki zawierają zazwyczaj naturalne składniki, które poprawiają chłonność oraz sprawność ciał jamistych penisa. Oczywiście nie można spodziewać się wymarzonych i trwałych rezultatów, preparaty mają działanie tymczasowe, w ten sposób można zrobić dobre pierwsze wrażenie na kobiecie, ale nie powiększą one penisa w sposób trwały.

Tak naprawdę jedynym skutecznym sposobem na powiększenie prącia jest operacja, której jednak się nie poleca ze względu na powikłania np. utracenie możliwości wzwodu. Duża grupa mężczyzn zastanawia się jak wydłużyć penisa a tak naprawdę rozmiar nie jest najważniejszy. Kompleksy związane z wymiarami męskości można porównać do kompleksów kobiet dotyczących wielkości piersi. Najlepszym rozwiązaniem problemów jest zaakceptowanie swojego ciała, najważniejsze abyśmy żyli ze sobą w zgodzie i żeby akceptował nas nasz partner życiowy. Metod na powiększenie penisa jest wiele, większość z nich nie jest skutecznych, inne mogą zmienić rozmiar penisa na kilka godzin, jednak nie jest możliwe, żeby bez ingerencji chirurga penis powiększył się na stałe.

Czy rozmiar penisa wciąż jest dla mężczyzn drażliwym tematem?

Duża grupa mężczyzn nie cieszy się rozmiarem swojego przyrodzenia, dla niektórych długość penisa to w dalszym ciągu temat tabu, o którym nie lubią rozmawiać. Chociaż każdy człowiek jest inny, a lekarze podkreślają, że wielkość penisa nie jest najistotniejszym czynnikiem, który może zapewnić udane życie seksualne, to tabletki na powiększenie penisa cieszą się olbrzymim zainteresowaniem i można znaleźć na rynku duży wybór tego rodzaju preparatów. Sposobów na to jak powiększyć penisa jest wiele, aczkolwiek nie wszystkie są odpowiednio skuteczne. Tabletki mają działanie zbliżone do suplementów diety i w większości przypadków zawierają naturalnego pochodzenia składniki pozyskane z ziół. Jest to zalecane rozwiązanie w przypadku osób, które nie są zadowolone z rozmiaru swojego penisa i chcą osiągnąć w krótkim czasie rezultaty. Tego rodzaju preparaty mają wpływ na ciała jamiste znajdujące się w penisie, poprzez zwiększenie ich chłonności.

Jedynym z bardziej skutecznych metod jest operacja, niestety wymaga skalpela chirurga. Podczas zabiegu lekarz nacina wiązadła, które łączą prącie z kością łonową, dzięki temu penis wydaje się dłuższy. Tego rodzaju zabieg jest drogi a niekiedy mogą po nim wystąpić powikłania, dlatego nie jest zalecany. Operacje na powiększenie penisa wykonuje się najczęściej jedynie tym osobom, które cierpią na wadę rozwojową penisa. Ryzyko jest duże, ponieważ nie licząc takich powikłań pooperacyjnych jak stan zapalny bądź brak rezultatów po przeprowadzonym zabiegu, może także dojść do problemów ze wzwodem i erekcji. Chirurgiczne powiększenie penisa jest proponowane pierwszej kolejności mężczyznom którzy borykają się z problemem miko penisa. Powiększenie penisa jest możliwe również poprzez odpowiednie ćwiczenia, oczywiście trzeba skonsultować je ze specjalistą – urologiem lub seksuologiem.

Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie na ile problem z wielkością penisa jest związany z kłopotami w sytuacjach intymnych. Większość zadowala rozmiar penisa partnera, pomimo tego, że on sam chciałby się pochwalić dużym przyrodzeniem. Okazuje się, że panowie niezależnie od relacji intymnych mają kompleksy. Nawet, w przypadku gdy partnerka akceptuje rozmiar i wygląd penisa swojego partnera, nie wpływa to na poprawę jego samooceny. Mały penis może stać się powodem wielu problemów i być katalizatorem wyzwalającym strach przed sytuacjami intymnymi, dlatego przede wszystkim warto, żeby mężczyzna , który posiada taki kłopot pracował nad samoakceptacją, bo to jest kluczowe. W dzisiejszych czasach zarówno kobiety, jak również mężczyźni mają ogromny problem z właśnie z samoakceptacją. Lekarze podkreślają, że rozmiar nie jest najważniejszy i nie warto ryzykować poddając się zabiegowi operacyjnemu, gdy poszczególne funkcje penisa są prawidłowe i mężczyzna nie ma problemu ze wzwodem.

Pamiętajmy, aby o ingerencji chirurgicznej myśleć dopiero w ostateczności, gdy kłopot jest duży i sytuacja do tego zmusza. Rozmiar penisa powoli przestaje być wśród mężczyzn tematem zakazanym, może dzięki temu więcej osób pozbędzie się kompleksów. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm, większość mężczyzn mieści się w tych granicach.