Jak powiększyć penisa Porady Zdrowie

Jak powiększyć penisa? Ożyw wasz związek przy pomocy jednego środka!

Długość penisa u mężczyzn , którzy zamieszkują kraje europejskie wynosi od 8 do 12 cm w spoczynku, nie jest to wymiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże duża grupa mężczyzn ma z tego powodu kompleksy. Ze względu na to, na rynku proponuje się dużo wszelkiego typu leków, żeli i urządzeń, które rzekomo pagaja w osiągnięciu oczekiwanych efektów.

Niektórzy preferują również specjalne ćwiczenia na powiększanie członka. Jaka jest efektywność takich kuracji? Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań na własną rękę, gdyż można zrobić sobie krzywdę. Najlepiej skonsultować się z lekarzem, który wybierze nam najlepsze i bezpieczne rozwiązanie. Trzeba wiedzieć, że kompleksy związane z wielkością penisa mają podłoże w psychice i w zasadzie od tego należałoby zacząć. Obwód bądź rozmiar penisa nie gwarantuje udanego życia seksualnego, co potwierdza wiele kobiet oraz lekarze. Mężczyzna z dużym penisem nie będzie w stanie zadowolić swojej partnerki, jeżeli będzie nieczuły i brakuje mu fantazji. Pamiętajmy, że stałe powiększenie penisa jest możliwe jedynie poprzez operację chirurgiczną, a tego rodzaju zabieg niestety związany jest z olbrzymim ryzykiem. Jak powiększyć penisa?

jak powiększyć penisa

Operacyjne zwiększenie wymiarów penisa polega na podcięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, poprzez co penis się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety tego rodzaju ingerencja chirurgiczna wiąże się z ryzykiem nie tylko zakażenia, ale ponadto nieodwracalnego uszkodzenia funkcji wzwodu, co wyklucza udane życie seksualne.Czy warto zatem ryzykować? Lepiej zdecydować się na preparaty farmakologiczne, które nie zapewniają wprawdzie trwałych rezultatów, ale nie są obarczone tak dużym ryzykiem, a dzięki nim również można zrobić dobre wrażenie na kobiecie i odbudować samoakceptację.

Wielu mężczyzn zastanawia się jak powiększyć penisa, rozwiązaniem w takim przypadku może okazać się pompka próżniowa. To urządzenie zalecane również jest przez lekarzy. Stosuje je dużo po urazach kręgosłupa, aby móc osiągnąć wzwód, chociaż można korzystać takie urządzenie również do celów zwiększenia rozmiaru członka. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba nie zapominać, aby zbyt mocno nie pompować, ponieważ może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych członka. Próba zwiększenia wymiarów członka na własną rękę bez konsultacji z lekarzem nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może mieć to fatalne skutki, może dojść nawet do trwałego uszkodzenia narządu. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na rzecz zwiększenia wymiarów penisa, najlepiej dobrze zastanowić się i dotrzeć do prawdziwych przyczyn zachwiania samoakceptacji. Być może powiększanie penisa okaże się zbędne. Często najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie ukochanej osoby, która zapewni nas, o akceptacji i że nas kocha. Tak czy inaczej, nie można dać się zwariować, należy też kupować preparaty z wiarygodnych źródeł i nie próbować powiększać członka bez konsultacji z lekarzem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Rozmiar penisa odbiera Ci radość z seksu? Produkt, który uczyni Cię kochankiem doskonałym!

Tabletki na powiększenie penisa czy może pompka próżniowa – wybierz najlepszy sposób

Kompleksy , które wiążą się z wielkością penisa są powszechne, wielu mężczyzn chciałoby mieć przyrodzenie pokaźniejszych wymiarów. I chociaż lekarze twierdzą, że to nie rozmiar penisa, ale finezja jest najważniejsza, żeby móc zadowolić partnerkę, panowie i tak poszukują sposobów na powiększenie penisa. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i 10-15 cm we wzwodzie. Jego rozmiar różni się i uzależniony jest od wielu czynników jak wiek, temperatura otoczenia czy stres. Ze względu na duże zapotrzebowanie, rynkowe można znaleźć dziś bardzo dużo tabletek i innego rodzaju preparatów, które gwarantują pomoc mężczyznom uzyskać odpowiedni rozmiar. Penis wprawdzie nie zwiększy swoich wymiarów na stałe, w tym wypadku konieczna jest pomoc chirurga, ale można skutecznie sobie pomóc. Problem związany z brakiem akceptacji rozmiaru członka ma przede wszystkim podłoże psychiczne , tak więc najlepiej po prostu zaakceptować swoje ciało takim, jakie jest. Penidrol max

Jedynym z cieszących się największą popularnością sposobów na zwiększenie wymiarów członka jest pompka. Tego rodzaju rozwiązanie zalecane jest w pierwszej kolejności osobom, które mają problem z uzyskaniem erekcji. Pompki są polecana mężczyznom po urazach kręgosłupa oraz osobom starszym, u których występują przeciwwskazania do zażywania preparatów farmaceutycznych. Polecane są pompki metalowe, szklane, plastikowe, zasilane bateriami bądź ręcznie. Ich wybór jest duży.

Jak działają pompki?

Aby osiągnąć wzwód na penis trzeba nałożyć walec pompki i wytworzyć podciśnienie. Następnie zsunąć na członka we wzwodzie gumkę uciskową. Tego rodzaju zabieg hamuje odpływ krwi z członka, po zakończeniu zbliżenia gumkę trzeba usunąć, jeśli nie zostanie usunięta w odpowiedniej chwili efekty mogą okazać się tragiczne, może dojść do martwicy i konieczna będzie amputacja członka. Pompki muszą być używane zgodnie z zaleceniem, bo można zrobić sobie krzywdę. Należy używać jej przez okres nie dłuższy niż 20 minut, poza tym nie należy za mocno pompować, ponieważ można rozerwać naczynia krwionośne.

Drugą cieszącą się popularnością metodą, z której korzysta duża grupa mężczyzn są pastylki. Tabletki na powiększenie penisa zawierają zazwyczaj naturalnego pochodzenia składniki, które zwiększają chłonność oraz sprawność ciał jamistych penisa. Oczywiście nie trzeba spodziewać się wymarzonych i trwałych efektów, preparaty mają działanie tymczasowe, w ten sposób można zrobić dobre pierwsze wrażenie na kobiecie, ale nie powiększą one członka na stałe. Jak powiększyć penisa?

jak powiększyć penisa

Tak naprawdę najbardziej skutecznym sposobem na powiększenie prącia jest operacja, której jednak się nie zaleca ze względu na powikłania do których między innymi zaliczyć można utratę możliwości erekcji. Duża grupa mężczyzn zadaje pytanie jak wydłużyć penisa a tak naprawdę rozmiar nie jest najważniejszy. Kompleksy związane z wielkością męskości można porównać do kompleksów kobiet dotyczących wielkości piersi. Najlepszym rozwiązaniem tego rodzaju kłopotów jest zaakceptowanie swojego ciała, najważniejsze abyśmy żyli ze sobą w zgodzie i żeby akceptował nas nasz partner życiowy. Sposobów na powiększenie penisa jest dużo, większość z nich nie jest skutecznych, inne mogą zmienić wymiar penisa na kilka godzin, jednak nie jest możliwe, żeby bez skalpela chirurga penis zwiększył się na stałe.

Jak powiększyć penisa >> ZOBACZ