Jak powiększyć penisa Porady Zdrowie

Rozmiar penisa odbiera Ci radość z seksu? Produkt, który uczyni Cię kochankiem doskonałym!

Wielu mężczyzn nie jest zadowolonych z rozmiaru swoich rodowych klejnotów, dla niektórych długość penisa to w dalszym ciągu temat tabu, o którym nie chcą rozmawiać. Chociaż każdy człowiek jest inny, a lekarze uparcie powtarzają, że rozmiar penisa nie jest najistotniejszym czynnikiem, który może zapewnić udane życie seksualne, to tabletki na powiększenie penisa cieszą się ogromnym zainteresowaniem i można znaleźć na rynku duży wybór tego rodzaju preparatów.

Czy rozmiar penisa to wciąż temat tabu? 

Sposobów na to jak powiększyć penisa jest bardzo dużo, aczkolwiek nie wszystkie są tak samo skuteczne. Tabletki działają jak suplementy diety i zazwyczaj zawierają naturalnego pochodzenia składniki wykonane z ziół. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku osób, które nie cieszy rozmiar swojego prącia i chcą osiągnąć szybkie rezultaty.Tabletki na powiększenie penisa działają na ciała jamiste znajdujące się w członku, poprzez zwiększenie ich chłonności. Jedynym z bardziej skutecznych sposobów jest operacja, niestety wymaga interwencji chirurga. Podczas zabiegu chirurg nacina wiązadła, które łączą prącie z kością łonową, dzięki temu członek wydaje się bardziej długi. Tego rodzaju zabieg jest drogi i mogą po nim wystąpić powikłania, dlatego nie jest zalecany. Operacje na zwiększenie penisa wykonuje się przede wszystkim tylko tym osobom, które cierpią na niedorozwój członka. Ryzyko jest poważne, gdyż nie licząc takich powikłań pooperacyjnych jak zakażenie bądź brak efektów po wykonaniu zabiegu, może także dojść do problemów ze wzwodem i erekcji. Chirurgiczne zwiększenie penisa jest zalecane przede wszystkim mężczyznom którzy borykają się z problemem miko penisa. Powiększenie penisa staje się możliwe także poprzez odpowiednie ćwiczenia, oczywiście trzeba skonsultować je ze specjalistą – urologiem lub seksuologiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Wielkość penisa ma znaczenie. Nieinwazyjna metoda, którą pokochali panowie! Sprawdź o czym mowa!

Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie na ile problem z rozmiarem penisa wiąże się z kłopotami w życiu intymnym. Większość jest zadowolonych z rozmiaru członka partnera, pomimo tego, że on sam chciałby się pochwalić dużym przyrodzeniem. Okazuje się, że panowie niezależnie od relacji intymnych mają kompleksy. Nawet, jeżeli partnerka akceptuje wygląd i rozmiar penisa swojego partnera, nie wpływa to na poprawę jego psychiki. Mały członek może stać się powodem wielu problemów i być katalizatorem strachu przed zbliżeniem, dlatego przede wszystkim warto, aby mężczyzna , który posiada taki kłopot pracował nad akceptacją siebie, bo to jest kluczowe. W dzisiejszych czasach zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają olbrzymi problem z właśnie z samoakceptacją. Lekarze podkreślają, że rozmiar penisa nie jest najważniejszy i nie warto ryzykować poddając się zabiegowi operacyjnemu, gdy pozostałe funkcje penisa są prawidłowe i mężczyzna nie ma problemu z erekcją. Pamiętajmy, aby o ingerencji chirurga myśleć dopiero w ostateczności, gdy kłopot jest duży i sytuacja tego wymaga. Rozmiar penisa powoli przestaje być wśród mężczyzn tematem zakazanym, może dzięki temu więcej osób pozbędzie się kompleksów. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm, a bardzo duża grupa mężczyzn mieści się w tej normie.

rozmiar penisa

Powiększanie penisa – Obalamy mity

Wielkość penisa teoretycznie nie ma znaczenia i większość kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni mają kompleksy. Rozmiary penisów różnią się od siebie i jest to zależne od takich czynników jak stres, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie tabletkami na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy jednoznacznie, że wielu mężczyzn nie cieszą ich rozmiary. Czy tabletki będą rozwiązaniem? Na rynku oferowanych jest dużo preparatów, ale nie wszystkie będą działały, dlatego przed dokonaniem zakupu należy przejrzeć opinie na temat wybranych produktów. Chociaż wielu producentów tabletek na zwiększenie wymiarów członka, przekonuje, że dzięki ich produktom można osiągnąć bardzo dobre efekty, tak naprawdę nie będą to zmiany na trwałe. Tabletki na powiększenie penisa poprawiają ukrwienie penisa, przez co wydaje się większy. Tak więc, będą dobrym rozwiązaniem dla panów, zamierzających zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce. Penidrol max

Cieszącym się popularnością sposobem na powiększenie penisa jest pompka wodna, to urządzenie zdaniem wielu może przyczynić się do wzrostu penisa nawet o sześć cm, poza tym producenci tego typu urządzeń obiecują większą wytrzymałość i intensywniejsze orgazmy. Pompkę należy stosować codziennie przez 15-20 minut, jednak rezultaty są średnio zadowalające. Inną metodą są ćwiczenia wykonywane z odważnikami. Co ciekawe istnieją nawet plany treningowe, decydując się na tego rodzaju rozwiązanie warto wcześniej skonsultować się z urologiem albo seksuologiem. W przypadku gdy będziemy wykonywać ćwiczenia bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę.

rozmiar penisa

Prawda jest taka, że najbardziej skuteczna będzie operacja, która niestety jest nie tylko droga, ale również niebezpieczna, bo mogą wystąpić po niej powikłania. Chirurgiczne powiększenie penisa polega na nacięciu wiązadeł łączących kość łonową, wówczas członek opuszcza się i dzięki temu staje się dłuższy. Jest to jedna z nielicznych metod, które na stałe powiększają przyrodzenie. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny wiąże się z ryzykiem wystąpienia powikłań, w najgorszym przypadku mężczyzna można stracić zdolność wzwodu, co zaburza udane życie seksualne. Zabiegi przy użyciu skalpela są zalecane tylko mężczyzną, którzy cierpią na wady rozwojowe prącia tzw. mikropenis. Zabieg jest jednak obarczony poważnym ryzykiem i w niektórych przypadkach może narobić więcej szkód, niż przynieść korzyści.

Rozmiar penisa >> ZOBACZ