Jak powiększyć penisa Porady Zdrowie

Wielkość penisa ma znaczenie. Nieinwazyjna metoda, którą pokochali panowie! Sprawdź o czym mowa!

Chociaż wielu lekarzy przekonuje, że wielkość penisa nie jest istotna i ważniejsza jest finezja, mężczyźni mają z tego powodu kompleksy. Penis przeciętnego mieszkańca krajów europejskich ma rozmiar od 8 do 12 cm w spoczynku, niestety taki rozmiar nie zawsze ich zadowala.

czy wielkość penisa ma znaczenie w sypialni?

Pomimo tego, że kobiety wciąż powtarzają, że długość czy obwód penisa nie są dla nich tak ważne i nie od tego zależy satysfakcja w czasie zbliżenia, duża grupa mężczyzn woli dysponować pokaźniejszym przyrodzeniem. Przedłużenie penisa stało się od niedawna możliwe, na rynku obecnie są polecane różnego rodzaju preparaty, a nawet mężczyźni decydują się na zabiegi operacyjne. Chociaż operacja chirurgiczna jest bolesna i dość droga jest to jeden z najefektywniejszych metod na to, aby penis stał się większy. Można zdecydować się również na zażywanie bezpiecznych pastylek, które nie jedynie zwiększają penisa, ale mają wpływ również na libido i produkcję nasienia. Mimo tego, że wielkość penisa nie wypływa na jakość życia seksualnego, środki na powiększanie członka cieszą się bardzo dużą popularnością i nikt się temu nie dziwi. Tak samo jak dużo kobiet ma kompleksy wiążące się z wielkością piersi, tak mężczyźni mają kompleks na tle rozmiaru penisa. Długość i grubość penisa, to w dalszym ciągu dla dużej grupy panów temat tabu, który poruszają z niechęcią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : VigraFast opinie efekty cena. Tabletki na potencje wcale nie są takie złe!

Czy środki farmakologiczne mogą być skuteczne podczas powiększania penisa?

Problem z rozmiarem członka zaczyna się w głowie mężczyzny. Jeżeli nigdy nie był zadowolony z rozmiaru swojego przyrodzenia na pewno przez długi okres czasu unikał zbliżeń, żeby nie narażać partnerki na rozczarowanie. W większości przypadków kobiety nie widzą problemu w rozmiarze penisa, większą uwagę zwracają na to, czy partner posiada fantazję i jest czuły, potrafi zainicjować grę wstępną. Jakość seksu nie zależy tylko od tego, czy mężczyzna został hojnie obdarzony przez naturę, równocześnie nie można wykluczyć tego, że wymiar w ogólnie nie ma znaczenia. Nieduży członek może dawać mniej przyjemności, z kolei zbyt duży będzie sprawiał w czasie seksu ból.
Większość kobiet jest zdania, że to nie długość, ale grubość męskości ma znaczenie i decyduje o tym, czy będą w stanie osiągnąć seksualne spełnienie. Grubszy penis umożliwia lepszą stymulację łechtaczki w trakcie zbliżenia, poza tym zapewnia bardziej intensywną interakcję z wejściem do pochwy, a tam zlokalizowane są strefy erogenne.

wielkość penisa

Chociaż mężczyznom wydaje się, że posiadając mały penis nie będą w stanie zaspokoić partnerki i nie będą mieli u niej szans, prawda wygląda tak, że kobiety są bardzo wyrozumiałe i zdają sobie sprawę z tego, co w życiu jest najważniejsze. Nie każdy mężczyzna jest posiadaczem dużego penisa, tak samo jak nie każda kobieta posiada duże piersi, długie nogi czy kształtną pupę. Różnimy się od siebie i warto siebie zaakceptować takim, jakim się jest, to jest kluczem do szczęśliwego życia oraz do udanego związku. Wielkość penisa wpływa na jakość seksu, ale nie jest czynnikiem decydującym o zadowoleniu partnerki. Nawet, jeżeli chcemy sięgnąć po tabletki na zwiększenie rozmiaru członka, trzeba pamiętać, żeby wybierać preparaty od renomowanych producentów, nie warto kupować urządzeń bądź środków od sprzedawców, którzy nie podają źródła sprzedawanego towaru.

Przedłużanie członka  – Teraz możesz sobie na to pozwolić 

Wielkość penisa teoretycznie jest bez znaczenia w trakcie współżycia. Zarówno lekarze, jak i same kobiety podkreślają, że najważniejsza jest czułość i fantazja partnera, a nie wielkość jego przyrodzenia. Mimo to większość mężczyzn jest zakompleksionych w związku z rozmiarem członka, co negatywnie wpływa na ich samoocenę. W związku z tym, że problem jest duży na rynku dostępne jest dużo środków, które mają na celu zwiększenie penisa, niestety nie wszystkie będą skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Kluczowe jest to, żeby wybierać preparaty, pochodzące ze sprawdzonych, wiarygodnych źródeł. Poza tym należy pamiętać, że każdy organizm inaczej reaguje na tabletki na powiększenie penisa. Chociaż większość z nich składa się z naturalnie pozyskiwanych substancji, one również mogą niektórym zaszkodzić. Pamiętajmy, aby podchodzić do wyboru leków racjonalnie i nie wierzyć we wszystko, co jest napisane na opakowaniu. Zobacz Penidrol Max opinie.

Kolejnym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa – to rozwiązanie również cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Ćwiczenia wykonuje się przy zastosowaniu specjalnych obciążników, takie ćwiczenia mogą okazać się niebezpieczne, dlatego najlepiej wcześniej skonsultować się z lekarzem seksuologiem albo urologiem. najbardziej efektywnym sposobem na trwałe zwiększenie wymiarów członka jest zabieg operacyjny. Zabieg chirurgiczny ma na celu wydłużenie penisa to inaczej zmiana struktury wewnętrznego zawieszenia prącia. Podczas zabiegu dochodzi do wyłonienia ukrytej dotąd części prącia poprzez nacięcie wiązadeł , które łączą kość łonową, wtedy członek opuszcza się i staje się dłuższy. Tego rodzaju zabiegi zaleca się głównie osobom, które cierpią z powodu niedorozwoju penisa, mają tzw. mikropenis. W przypadku, gdy mężczyzna jest zdrowy i jego członek ma rozmiary prawidłowe odradza się taką metodę, ze względu na ryzyko pojawienia się powikłań. Wielkość członka to kompleks dużej grupy mężczyzn, a zabieg operacyjny związany jest z ryzykiem braku wzwodu, tak więc należy dobrze nad tym pomyśleć.

wielkość penisa

Brak akceptacji swojego wyglądu i wyglądu swojego penisa związany jest z niską samooceną i należy najpierw poszukać porady u seksuologa, który może pomóc wyzbyć się kompleksów. Operacyjne powiększanie penisa jest konieczne tylko w zdrowotnych przypadkach, gdy penis uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Poprzez operację można uzyskać zwiększenie rozmiaru penisa średnio o 3 – 4 cm, w niektórych przypadkach nawet do 6 cm. Jak każda interwencja chirurgiczna, powiększenie członka wiązane jest także z ryzykiem zakażenia, niekiedy może zdarzyć się i tak, że po udanej operacji i rekonwalescencji okaże się, że nie udało się uzyskać wymarzonego rezultatu. Operacje są drogie, ich koszt wynosi średnio 800-1000 euro. Zabiegi chirurgii estetycznej są coraz bardziej dostępne, nie mniej jednak przed taką decyzją należy dokładnie zapoznać się z ewentualnymi komplikacjami. W przypadku zabiegu chirurgicznego zwiększenia wymiarów penisa ryzyko jest dosyć duże, w naszym kraju jest zaledwie kilku fachowców, którzy podejmują się takich zabiegów. Pamiętajmy, aby podejść do tematu racjonalnie, w końcu aby zadowolić kobietę nie liczy się jedynie rozmiar przyrodzenia.

Wielkość penisa >> ZOBACZ