Jak powiększyć penisa Porady Zdrowie

Przedłużenie penisa. Na ratunek męskości!

Każdy z nas jakieś kompleksy, niewiele jest osób, które w pełni akceptują swój wygląd. Kobiety najczęściej mają problem z wielkością swoich piersi bądź figurą, mężczyźni narzekają z kolei na wymiary swojego członka.

Czy są skuteczne sposoby na przedłużenie penisa?

Od kilkunastu lat na rynku branży farmaceutycznej pojawiają się tabletki, kremy, żele, które wpływają na wydłużenie członka, ale czy warto w nie inwestować? Długość penisa nie jest najważniejsza, potwierdzają to specjaliści i mówią o tym kobiety, dla których najbardziej ważna jest fantazja partnera. Mimo to, dużo grupa mężczyzn mają kompleksy, wielu z nich zastanawia się jak powiększyć penisa, aby móc zadowolić swoją partnerkę. Wielkość członka w dużej mierze jest uwarunkowana genetycznie, jego wielkość zależy również od narodowości. Jest to narząd, którego wymiar się zmienia w zależności o wieku, temperatury powietrza oraz sytuacji. Na rynku można kupić masę środków, które zapewniają, że zaledwie po kilkunastu dniach regularnego stosowania członek zwiększa swój rozmiar. Producenci pastylek na powiększanie członka prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych produktów. Mimo, że w sieci można znaleźć dużo informacji, opinii a nawet porad tak naprawdę trudno stwierdzić, które preparaty okażą się skuteczne, ponieważ każdy organizm zachowuje się inaczej.

przedłużenie penisa

Tabletki na powiększenie penisa najczęściej zawierają w swoim składzie naturalne składniki, przede wszystkim substancje ziołowe, które dodatkowo zwiększają również popęd seksualny i doznania podczas zbliżenia seksualnego. We współczesnych czasach możliwości jest sporo, jednak należy być ostrożnym, nie wolno kupować środków z nieznanego źródła, ponieważ mogą okazać się niebezpieczne dla ludzkiego organizmu.
Preparaty na powiększenie członka najlepiej kupować w aptekach bądź sprawdzonych sklepach internetowych. Niektóre preparaty nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa. Oczywiście tabletki nie będą miały takiej efektywności jak operacja, nie mniej jednak zabieg przy użyciu skalpela jest polecany mężczyznom z poważnym problemem związanym z wadami rozwojowymi członka. Operacja jest skuteczna, ale związana jest z poważnym ryzykiem. Możemy dostać zakażenia, zabieg może nie przynieść spektakularnego skutku, a jest bolesny, w niektórych przypadkach może też dojść do kłopotów z erekcją. Przedłużenie penisa nie jest łatwe, członka nie da się powiększyć bez interwencji chirurga. Przed podjęciem kroków, które mają na celu zwiększenia rozmiarów przyrodzenia, trzeba poznać powód swoich kompleksów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Powiększenie penisa. Pewność siebie zamknięta w małym słoiczku!

Jak w sposób naturalny powiększyć penisa?

Grubość i wielkość penisa może być różna, jednak dużą część mężczyzn nie czuje się zadowolona z wymiarów swojego przyrodzenia. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm. W stanie erekcji penis ma nawet osiemnaście cm długości. Chociaż lekarze zapewniają, że to nie wymiar a finezja jest najcenniejsza, większość panów ma kompleksy. Tego rodzaju problemy można zniwelować w naturalny sposób, przedłużenie penisa jest możliwe i operacja nie jest konieczna. Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że pod wpływem różnych czynników jego rozmiar ulega zmianie. Penis robi się mniejszy pod wpływem zimna, strachu, zmęczenia, niestety również wraz z wiekiem staje się mniejszy. Sposobów na powiększenie penisa można mnożyć. Można na przykład ćwiczyć, w tym celu należy udać się do seksuologa. Oczywiście ćwiczenia nie są w stanie zmienić rozmiaru penisa na stałe, podobnie zresztą jak leki czy żele. Odpowiednio zaplanowane treningi wykonywane z regularną częstotliwością mogą dać naprawdę dobre efekty, przy czym nie można z nimi przesadzić. Penidrol max

Dużą popularnością cieszą się również specjalne pompki próżniowe, które produkuje się z akrylowego cylindra oraz pompki. Jej działanie polega na tym, że wokół członka tworzy się podciśnienie, dzięki temu napływa do niego krew i wywołuje erekcję. Pompkę wykorzystuje się nie jedynie do powiększania penisa, ale także jako alternatywny sposób dla środków farmakologicznych, sprzęt tego typu zalecany jest osobom po urazach kręgosłupa. Z pompki można korzystać nie dłużej niż 20 minut, należy pamiętać również o tym, aby nie pompować jej zbyt mocno, ponieważ może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych. Na rynku są polecane także dedykowane tabletki na powiększenie penisa oczywiście nie wszystkie będą skuteczne, pamiętajmy, żeby dokładnie czytać skład wybranych produktów i nie dawać wiary reklamom, które obiecują spektakularne rezultaty, które można uzyskać przykładowo w ciągu kilku dni. Tabletki na przedłużenie penisa powinny zawierać naturalne składniki, najlepiej wybierać środki ze sprawdzonego źródła, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Tabletki nie tylko wpływają na zwiększenie rozmiaru penisa, ale zwiększają również popęd seksualny, dzięki temu współżycie jest bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów.

przedłużenie penisa

Chociaż w dzisiejszych czasach można znaleźć bardzo dużo różnego typu środków, które teoretycznie mogą wpływać na męskość, to warto wiedzieć, że trwałe powiększenie członka jest możliwe wyłącznie poprzez zabiegi chirurgiczne. Operacja powiększenia penisa jest zalecana jedynie w uzasadnionych sytuacjach, gdyż wiąże się z dużym ryzykiem, w niektórych przypadkach może dojść do nieodwracalnego uszkodzenia funkcji prącia . Mężczyzna może stracić zdolność do uzyskiwania wzwodu i erekcji. naturalnego pochodzenia sposoby na zwiększenie penisa są bezpieczniejsze, zabiegi wiążą się z poważnym ryzykiem, w związku z tym nie należy się na nie decydować. Trzeba mieć na uwadze, że rozmiar penisa nie jest aż tak istotny, a kompleksy zawsze są wynikiem psychiki.

Przedłużenie penisa >> ZOBACZ